Månedsplan

Marts 2020

Søndag

       1

                                                                                                                                               

Mandag

       2

Udeliv

Tirsdag

        3

Udeliv                                                 

Onsdag

        4

Turdag                                                                                                       Cykeldag                                                                                                                                                                                     

Torsdag

       5

Gymnastiksal                

Fredag

       6

Bondegård – Bh Børn         

Lørdag

       7

 

Søndag

       8

 

Mandag

       9

Udeliv.  Ny praktikant starter; Maria - hun er tilknyttet Søstjerner.                                                                      

Tirsdag

     10

Udeliv                       Revisor møde kl. 17.

Onsdag

     11

Turdag                                                                                                               Lucas 1 år            

Torsdag

     12

Gymnastisksal                                                           

Fredag

     13

Bondegård – Bobler.                                                                                     Johan 5 år                                                   

Lørdag

     14

 

Søndag

     15

                                                                                                                         

Mandag

     16

Udeliv                                                                                                                 Elias 5 år

Tirsdag

     17

Udeliv

Onsdag

     18

Turdag        Generalforsamling kl. 19.30.                                                    Cykeldag

Torsdag

     19

Gymnastiksal                                Krabber drager på lejr.         

Fredag

     20

Bondegård – Bh børn                  Krabber kommer hjem.                                                    

Lørdag

     21

 

Søndag

     22

 

Mandag

     23

Udeliv

Tirsdag

     24

Udeliv

Onsdag

     25

Turdag                                                                                                                 Cykeldag

Torsdag

     26

Gymnastiksal                            

Fredag

     27

Bondegård - Bobler                                                                                    Mynthe 3 år

Lørdag

     28

 

Søndag

     29

 

Mandag

     30

Udeliv                                 P-møde

Tirsdag

     31

Udeliv